The Keys of Enoch®
Het Boek van Kennis: De Sleutels van Enoch®

Het Boek van Kennis: De Sleutels van Enoch® is een studieboek dat zaken die spelen in de toekomst uiteenzet in spiritueel en wetenschappelijk proza. De Sleutels onderzoeken de puzzels van het leven en geven een spirituele verklaring voor ons bestaan in deze werkelijkheid. Feitelijk geeft het zowel het scenario van een voortgaande verleden/tegenwoordige/toekomstige kosmologie als een blauwdruk voor een nieuwe richting van de menselijke evolutie naar een hogere staat van bewustzijn.
“The Key of Enoch®” is in 1973 geschreven door Dr. J.J. Hurtak Ph.D, Ph.D in samenwerking met zijn vrouw Desiree Hurtak PH.D
De Sleutels van Enoch® leren ons dat er tussen de wetenschappelijke en spirituele werkwijze een grotere eenheid kan en moet ontstaan om de problemen van de Aarde te kunnen oplossen. De uiteindelijke doelstelling is de vooruitgang van de mensheid waardoor onze oriëntatie verandert zodat we voorbereid worden op een hogere spirituele afstemming en een kwantumverschuiving die de mensheid en de aarde vooruit zal brengen naar een volgende stap in onze evolutie. In dit proces is een ultieme interactie voorspeld wanneer we “in dit universum grotere intelligentiefamilies zullen ontdekken die dezelfde Hogere Evolutie en dezelfde Goddelijke Bron delen”.


De Sleutels zijn daarom een blauwdruk voor de verschillende niveaus van spiritueel bewustzijn en voorzien in een “codering” om deze werkelijkheidsniveaus te begrijpen door ze intensief te bestuderen. Ze dagen ons uit voorbij het gewone driedimensionale denken van ons rationele intellect te gaan om ze als bovenrationeel te aanvaarden. Nog belangrijker is dat de Sleutels ons vertellen dat we allemaal ervaringswezens zijn met een vrije wil. Het is de acceptatie en integratie van ons Hoger Zelf met de vonk van het Goddelijke, in combinatie met het energieveld dat de kennis van de ware wetenschap van het Leven voorbrengt, dat ieder van ons in staat zal stellen gezamenlijk de kwantumsprong te maken.

Dr. J.J. Hurtak Ph.D Ph.D heeft samen met zijn vrouw Desiree Hurtak Ph.H ook The Awakening of the Overzelf geschreven.
Bron voor deze pagina en voor meer informatie: keysofenoch.com
Voor bestellen: academy@affseurope.org
Voor informatie, het opgeven voor een workshop of voor het maken van een afspraak kun je bellen naar: Irene Jonkers Tel. 0595-424581 of 06 811 68 572 of klik hieronder om contact op te nemen.